Noclegi -> Spotkanie w sprawie geoparku
Spotkanie w sprawie geoparku
As, 2014-06-22
Fot. AS

Burmistrz Kazimierza Grzegorz Dunia zaprasza przedsiębiorców z Gminy Kazimierz Dolny oraz wszystkie osoby zainteresowane na spotkanie dotyczące projektu pod nazwą „Geopark Małopolskiego Przełomu Wisły”.

Burmistrz Kazimierza Grzegorz Dunia zaprasza przedsiębiorców z Gminy Kazimierz Dolny oraz wszystkie osoby zainteresowane na spotkanie dotyczące projektu pod nazwą „Geopark Małopolskiego Przełomu Wisły”, w ramach którego mieści się m.in. wybudowanie w kamieniołomach interaktywnego muzeum o roboczej nazwie Centrum Ziemi, na wzór Centrum Kopernika w Warszawie. Założeniem jest ukazanie w interesujący sposób walorów geologicznych naszego regionu. Na spotkaniu zostaną przedstawione dotychczasowe rezultaty prac, będzie również mozliwość włączenia się do tego projektu, który jest jeszcze we wstępnej fazie realizacji.

- Poszukując optymalnych rozwiązań funkcjonalnych dla tego terenu, chcemy zasięgnąć opinii różnych środowisk, w tym lokalnych przedsiębiorców, którzy dobrze znają specyfikę naszego miasta oraz oczekiwania turystów - mówią urzędnicy z kazimierskiego magistratu.

Spotkanie odbędzie się w dniu 24 czerwca 2014 r. (wtorek) `o godz. 11.00 w Kazimierskim Ośrodku Kultury, Promocji i Turystyki w Kazimierzu Dolnym, przy ul. Lubelskiej 12.