Noclegi -> Targi Turystyczne 2010
Targi Turystyczne 2010
As, 2010-02-25

Po raz kolejny zachęcamy do wzięcia udziału w kilku targach turystycznych – krajowych i międzynarodowych – na których możecie Państwo prezentować swoją ofertę turystyczną, gastronomiczną i pokrewną (podmioty działające w branży turystycznej).

Podobnie, jak to miało miejsce do tej pory, udział naszej gminy w targach przewidujemy w ramach wspólnych stoisk wystawienniczych z Lokalną Organizacją Turystyczną „Kraina Lessowych Wąwozów” (której jesteśmy członkiem) lub z Departamentem Promocji, Turystyki i Współpracy Zagranicznej Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie.

W 2010 r. braliśmy już udział w targach we Wrocławiu i Sosnowcu, a kolejne imprezy wystawiennicze w branży turystycznej to:

Berlin – Targi ITB – 10-14 marca (materiały można przynosić do Urzędu Miasta w Kazimierzu Dolnym jeszcze do 5 marca)
Göteborg (Szwecja) - Targi TUR – 25-28 marca
Katowice – Międzynarodowe Targi Turystyki, Sprzętu Turystycznego, Żeglarskiego i Sportowego  „Glob” -  26-28 marca
Warszawa - XV Targi Turystyki i Wypoczynku „Lato” – 24 – 25 kwiecień
Warszawa - XVIII Międzynarodowe Targi Turystyczne Tour & Travel - 23-25 września
Poznań - Targi Regionów i Produktów Turystycznych Tour Salon - 20-23 październik
Londyn – Targi World Travel Market – 8-11 listopad

Zapraszamy do przekazywania do Urzędu Miasta w Kazimierzu Dolnym (Rynek 12, parter) materiałów promocyjnych (folderów, broszur, pocztówek, wizytówek i innych) z ofertą usług hoteli, pensjonatów, restauracji i wszelkich innych atrakcji turystycznych naszej gminy. Na pewno znajdą się na naszych stoiskach wystawienniczych gminy i regionu lubelskiego.

Kontakt: Dorota Szczuka, tel. 8810212 w. 41

Żródło: Urząd Miasta w Kazimierzu Dolnym