Noclegi -> Ogłoszenie Urzędu Miasta
Ogłoszenie Urzędu Miasta
Kazimierski Portal Internetowy, 2008-01-03

Burmistrz Kazimierza Dolnego informuje, że w dniu 10 stycznia 2008 r. o godz. 10.00 w Kazimierskim Ośrodku Kultury w Kazimierzu Dolnym ul. Lubelska 12 odbędzie się konferencja dotyczącą funduszy europejskich dostępnych w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

W związku z powyższym zapraszamy  mieszkańców, podmioty gospodarcze oraz organizacje pozarządowe z terenu gminy Kazimierz Dolny do wzięcia udziału w spotkaniu. Zebranie będzie współprowadzone przez przedstawicieli Regionalnego Ośrodka Europejskiego Funduszu Społecznego z Lublina, którzy przedstawią Państwu  zakres i zasady działania Europejskiego Funduszu Społecznego, możliwości korzystania z funduszy dostępnych w ramach Krajowego Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki oraz ofertę i działania Regionalnego Ośrodka EFS.

Szczegółowych informacji udziela Referat Działalności Gospodarczej, Inwestycji i Funduszy Europejskich
Urzędu Miasta Kazimierz Dolny tel. 081 881-02-12.