Noclegi -> Rozpoczyna się nabór wniosków do miejscowego planu zagospodarowania
Rozpoczyna się nabór wniosków do miejscowego planu zagospodarowania
As, 2015-07-21

W związku z podjętymi 25 czerwca 2015 roku uchwałami dotyczącymi sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru całej Gminy, Burmistrz Kazimierza informuje o rozpoczęciu naboru wniosków do ww. planu.

Wnioski należy składać na piśmie do Urzędu Miasta w Kazimierzu Dolnym: ul. Senatorska 5, 24-120 Kazimierz Dolny, w terminie do dnia 4 września 2015 roku.

Wniosek powinien zawierać nazwisko, imię, nazwę i adres wnioskodawcy, przedmiot wniosku oraz oznaczenie nieruchomości, której dotyczy.

W załącznikach znajdują się obwieszczenia o przystąpieniu do sporządzania miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, uchwały z zaznaczonym obszarem do opracowania oraz wzór wniosku.

Stosowne druki można pobrać ze strony: